Dallime mes rishikimeve të "Pr-tech"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  14 vjet më parë
v
Robot: Automated text replacement (-Europ +Evrop)
v (Po më doket se qyshu nuk është reklam po njoftim i shoqëris)
 
v (Robot: Automated text replacement (-Europ +Evrop))
Mbrojtja e të dhënave të anëtarëve të misionit garantohet në bazë të rregullores e cila parashehë që të dhënat mbi përdoruesit të mbahen vetëmm për qëllime të projektit dhe nuk i shpërndanë ato.
==Bashkëpunimi i Misionit==
Bashkëpunimi është i orientuar në bazë të qëllimit të Misionit, nxitimi, ndërtimi dhe ringjallja e trojeve Shqiptare në aspekt teknologjik, shkencor dhe kompjuterik. Pr-Tech tenton ti ngritë shtetet Shqiptare në nivel të duhur për te ekzistuar si konkurencë serioze në tregun e sotëm teknologjik, duke filluar me EuropëEvropë Jug-Lindore.
 
Në këtë koncept anëtarët e pr-tech bashkëpunojnë me [[Firefox]], [[Rrjeta.net]], [[Alb-Shkenca]], [[AlbaLinux]] dhe [[Wikipedia]]n
12.976

edits

Menyja e lëvizjeve