Dallime mes rishikimeve të "Theodor Anton Ippen"

Jump to navigation Jump to search
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
* Works by or about Theodor Anton Ippen at Internet Archive
* [https://web.archive.org/web/20130108155829/http://www.albanianhistory.net/texts20_1/AH1916.html 1916 Theodor Ippen: Nineteenth-Century Albanian History on website of Robert Elsie]{{Internet Archive author|sname=Theodor Anton Ippen}}
[[Kategoria:Lindje 1861]]
[[Kategoria:Vdekje 1935]]

Menyja e lëvizjeve