Ndryshimi mes inspektimeve të "Çmimi i madh i Bahrainit 2006"

Jump to navigation Jump to search
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20120204163235/http://www.manipef1.com/results/2006/bahrain.php Detailed Bahrain Grand Prix results]
 
[[Kategoria:Çmimi i madh i Bahrainit]]

Menyja e navigimit