Ndryshimi mes inspektimeve të "Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
* [http://www.bizwiki.co.uk Bizwiki UK] Numratori telefonik i ndërmarrjeve
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}
{{Britania e Madhe-Ad.-I}}{{VendeEvropa}}{{BE}}{{G8}}

Menyja e navigimit