Dallime mes rishikimeve të "Rrethi i Dibrës"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB
v (→‎Referime: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
 
* [[Komuna Zall-Reç]]
 
== ReferencaReferime ==
Faqja zyrtare Qyteti i Peshkopisë ([http://www.facebook.com/Peshkopi www.facebook.com/Peshkopi]), si dhe faqja e bashkisë [http://www.Peshkopia.com www.Peshkopia.com]
 

Menyja e lëvizjeve