Ndryshimi mes inspektimeve të "19 Qershor"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.108.54) dhe riktheu rishikimin 1708353 nga Mr Robot)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
 
==Lidhje të jashtme==
*https://web.archive.org/web/20160305045934/http://kalendar.gazetakritika.net//kalendari/calendar.php?mode=view&id=345
*[http://news.bbc.co.uk/onthisday/hi/dates/stories/june/19 BBC: On This Day]
 

Menyja e navigimit