Ndryshimi mes inspektimeve të "1993 në Shqipëri"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Ngjarje: rregullim i sintaksës)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
* 22 qershor - [[Abaz Dojaka]], etnograf, studiues, dhe mjeshtër i kulturës
* 7 korrik - [[Aleks Buda]], mësues, historian, akademik
==ReferencaReferime==
{{reflist}}
 

Menyja e navigimit