Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Abbeville"

1 byte removed ,  3 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Kat.)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Abbeville''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] në [[Francë]]. Abbeville bën pjesë në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Somme]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Hauts-de-France]]. Komuna ka një popullsi prej 24237 banorë dhe sipërfaqe prej 26.42 km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}