Dallime mes rishikimeve të "Bashkimi Ndërkombëtar për Ruajtjen e Natyrës"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
BNRN u krijua në vitin 1948. Më parë u quajt Bashkimi Ndërkombëtar për Mbrojtjen e Natyrës (1948-1956) dhe Mbrojtja e Natyrës Ndërkombëtare (1990-2008).<ref name=About />
 
==ReferencatReferimet==
{{Reflist}}
 

Menyja e lëvizjeve