Ndryshimi mes inspektimeve të "Bigpoint"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Khaled Helioui ka mbuluar hapësirën e teknologjisë në AT Associates Inc, një firmë ndërkombëtare e kapitalit privat, ku ai kishte monitoruar trendet dhe investuar në teknologji nga viti 2009 deri në maj 2012. Ai kryesisht mirrej me burim dhe ekzekutim ne investimet e AT-së në Bigpoint dhe ishte i përfshirë me kompanitë e portofolit shtesë internetit të tilla si Fotolia, eDreams ose eCircle.30-vjeçari francez-tunizian u bashkua me ndihmë teknike nga UBS AG, ku ai e këshilloi kompanitë e teknologjisë në të gjithë Evropën për rritjen e kapitalit, bashkimit dhe blerjeve.
 
====== ReferencatReferimet ======
1 ) https://web.archive.org/web/20140709073346/http://www.crunchbase.com/person/heiko-hubertz
2 ) http://www.linkedin.com/in/heikohubertz

Menyja e navigimit