Dallime mes rishikimeve të "Deurne"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  3 vjet më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (rregullime teknike duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Deurne''' është një [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Brabanta Veriore]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 118.37&nbsp;km² dhe popullsi 31536 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. Deurne është kryeqendra e bashkisë.
 
==ReferencaReferime==
<references />
 

Menyja e lëvizjeve