Dallime mes rishikimeve të "Fetva"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* [https://web.archive.org/web/20150922101157/http://www.islaminstitut.de/Fatawa-Archiv.39.0.html fatva-Archiv des Instituts für Islamfragen] ''(Arkiv fetva-sh i institutit gjerman për çështje të fesë islame)'' (gjermanisht)
 
== ReferencatReferimet ==
<references />
 

Menyja e lëvizjeve