Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjalpi i kthjelluar"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Për të përgatitur gjalpin e kthejlluar, [[gjalpi]] i zakonshëm shkrihet në një enë, në zjarr të ngadaltë, dhe zakonisht kullohet ose merret me kujdes nga ena ku është gatuar, për të lënë grimcat e ngurta në fund të enës.
 
== ReferencaReferime ==
 
== Lidhje të jashtme ==

Menyja e navigimit