Dallime mes rishikimeve të "Hinduizmi"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.87.218) dhe riktheu rishikimin 1773481 nga 1l2l3k)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* [[Lista e tempujve të mëdhenj hindu]]
 
== ReferencatReferimet ==
{{ref}}
 

Menyja e lëvizjeve