Dallime mes rishikimeve të "Los Alcázares"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Los Alcázares''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun [[Qarkul Mar Menor]], të provincës Rajoni Murcia, në [[Rajoni Murcia]]. Los Alcázares ka 16251 banorë (2012), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 20&nbsp;km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}
 

Menyja e lëvizjeve