Dallime mes rishikimeve të "Neuflieux"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q869811)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Neuflieux''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] [[Francë|franceze]], e cila ndodhet në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Aisne]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Hauts-de-France]]. Neuflieux ka një popullsi prej 97 banorë dhe sipërfaqe 1.9 km², me një dendësi prej 51 banor/km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}
 

Menyja e lëvizjeve