Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Nimega"

1 byte removed ,  3 vjet më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Nimega''' është një [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Gelderland]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 57.53&nbsp;km² dhe popullsi 162932 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. Nimega është kryeqendra e komunës.
 
==ReferencaReferime==
<references />