Dallime mes rishikimeve të "Oliver Kahn"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Oliver Kahn''' ka lindur në Karlsruhe të Gjermanisë më [[15 qershor]] [[1969]]. Ai ka luajtur në futboll si portier dhe ka korrur 24 fitore,madje mund të konsiderohet si portieri më i mirë i të gjithë kohërave.
 
== ReferencaReferime ==
<references/>
{{FIFA 100}}

Menyja e lëvizjeve