Dallime mes rishikimeve të "Oss (Holandë)"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Oss''' është një [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Brabanta Veriore]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 104.42&nbsp;km² dhe popullsi 77405 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. [[Oss]] është kryeqendra e komunës.
 
==ReferencaReferime==
<references />
 

Menyja e lëvizjeve