Ndryshimi mes inspektimeve të "Ridderkerk"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Ridderkerk''' është një [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Hollanda e Jugut]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 25.1&nbsp;km² dhe popullsi 44826 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. Ridderkerk është kryeqendra e komunës.
 
==ReferencaReferime==
<references />
 

Menyja e navigimit