Ndryshimi mes inspektimeve të "Someren"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Someren''' është një [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Brabanta Veriore]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 81.43&nbsp;km² dhe popullsi 18249 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. Someren është kryeqendra e komunës.
 
==ReferencaReferime==
<references />
 

Menyja e navigimit