Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "The Picture of Dorian Gray"

v
→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
v (→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* '''Victoria, Lady Wotton'''--Gruaja e Lord Henry. E cila e divorcoi pas mungesës së vazhdueshme të respektit ndaj saj.
 
==ReferencaReferime dhe shënime==
{{reflist}}