Dallime mes rishikimeve të "Qarku i Shkodrës"

Jump to navigation Jump to search
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
{{reflist}}
=== Lidhje të jashtme ===
* {{it}}[https://web.archive.org/web/20100402143154/http://electronica.unifi.it/online/itinerari_albania/assets/regionescutari.html Toka e shegave]
 
{{Qarqet e Shqipërisë}}

Menyja e lëvizjeve