Ndryshimi mes inspektimeve të "Rahoveci"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
*[http://www.ifla.org/faife/faife/kosova/kosorepo.htm#_Toc480784381 IFLA - International Federation of Library Associations and Institutions] - raport para dhe pas luftës - anglisht
----
*[https://web.archive.org/web/20041217233925/http://www.mac.doc.gov/ceebic/PARTCUST/Rahovec.pdf Kosovo Trust Agency] NBI “Rahoveci” Winery
 
<!--

Menyja e navigimit