Ndryshimi mes inspektimeve të "Saharaja"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  11 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
 
* [https://web.archive.org/web/20080926110533/http://www.algeria-un.org/default.asp?doc=-sahara foto të Saharasë]
* [http://www.capezone.com/images/Sahara.html mbi 3 000 foto të Saharës]
* [https://web.archive.org/web/20111127130856/http://www.sahara-nature.com/index.php flora dhe fauna e Saharës]

Menyja e navigimit