Dallime mes rishikimeve të "Sant Julià de Lòria"

Jump to navigation Jump to search
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
==Lidhje të jashtme==
* [https://web.archive.org/web/20050205003607/http://www.santjuliadeloria.ad/ Comú de Sant Julià de Lòria ]
* [https://web.archive.org/web/20060111011807/http://www.campdeneudelarabassa.ad/ Kampi "de neu de la Rabassa"]
* [https://web.archive.org/web/20041130093846/http://www.concurscaballeandorra.ad/ " de Chant Montserrat Caballé"]
 
{{clear}}

Menyja e lëvizjeve