Dallime mes rishikimeve të "Talmudi"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  2 vjet më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
* [http://www.diss-duisburg.de/Internetbibliothek/Artikel/1%20ArtiikelFebruar2005.htm Dokumentation „Gefälschte Talmud-Zitate vor Gericht“] (Duisburger Institut für Sprach- und Sozialforschung, DISS)
* [http://www.juedisches-recht.de/home.php E drejta juadike]
* [https://web.archive.org/web/20081208114155/http://server.hagalil.com/s3/judentum-org/geschichte/talmud.htm Procesi kunder Talmudit]
 
== Dijetare te Talmudit ==

Menyja e lëvizjeve