Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Idlir Azizaj"

3.028 bytes added ,  3 vjet më parë
Faqe e re: '''Idlir Azizaj''' (lindur më 21 korrik 1970Vlorë) është një shkrimtar dhe përkthyes shqiptar. == Jetëshkrimi == Azizaj kreu studimet e para në Univers...
(Faqe e re: '''Idlir Azizaj''' (lindur më 21 korrik 1970Vlorë) është një shkrimtar dhe përkthyes shqiptar. == Jetëshkrimi == Azizaj kreu studimet e para në Univers...)
(Pa ndryshime)