Dallime mes rishikimeve të "Lista e programeve të transmetuara nga Çufo"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{italic title|string=Çufo}}
{{main|Çufo}}
Kjo është një listë e programeve televizive që transmetohen aktualisht, (në drejtimin e parë ose riblerje), që planifikohet të transmetohet, ose më parë të transmetohet në [[Çufo]], një kanal televiziv shqiptar. Kanali u lançua në 18 dhjetor 2006<ref>http://en.kingofsat.net/channelhistory.php?ch=4660</ref>, dhe transmeton një përzierje të programeve të animuara dhe vepruese live.
 
==Current programming==

Menyja e lëvizjeve