Dallime mes rishikimeve të "Lista e programeve të transmetuara nga Çufo"

Jump to navigation Jump to search
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Kjo është një listë e programeve televizive që transmetohen aktualisht, (në drejtimin e parë ose riblerje), që planifikohet të transmetohet, ose më parë të transmetohet në [[Çufo]], një kanal televiziv shqiptar. Kanali u lançua në 18 dhjetor 2006<ref>http://en.kingofsat.net/channelhistory.php?ch=4660</ref>, dhe transmeton një përzierje të programeve të animuara dhe vepruese live.
 
==Serialet e transmetuara==
==Current programming==
 
{|border="2" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:100%; padding: 0.5em; background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse; font-size: 95%;"
|-
!Titulli shqiptar
!Localized titles
!Titulli anglisht
!Original title
!Transmetim origjinal
!Original run
|-
|[[Animansiak]]

Menyja e lëvizjeve