Dallime mes rishikimeve të "Genci Mosho"

Jump to navigation Jump to search
37 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Pa referenca)
Etiketa: përpunim burimi 2017
No edit summary
{{Pa referenca|tetor 2019}}
'''Genci Mosho''' eshteështë njenjë aktor i vjetervjetër shqiptar. Ai eshteështë njohur me se shumti nga filmi "[[Tomka dhe shoketshokët e tij]]" ku ka pasur rolin e njenjë femijefëmije mjaft mistrec. Edhe perpër rolin e tij si Luani ne filmin "[[Pas gjurmevegjurmëve]]". Tashme ai eshteështë drejtor i njenjë shkolle 9-vjecarevjeçare ne [[Tirane]].

Menyja e lëvizjeve