Dallime mes rishikimeve të "Dendësia"

Jump to navigation Jump to search
44 bytes added ,  2 vjet më parë
→‎Shiko dhe kete: shtova permbajtja
(ë)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Shiko dhe kete: shtova permbajtja)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Kategoria:Fizikë]]
[[Kategoria:Njësi matëse]]
dendesia eshte sa here eshte trupi i trashe
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve