Ndryshimi mes inspektimeve të "Rënia e lirë"

Jump to navigation Jump to search
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
-Një anije kozmike (në hapësirë) me shtytje jashtë (p.sh. në një orbitë të vazhdueshme, ose në një trajektore suborbitale (balistikë) që shkon për disa minuta dhe pastaj zbret).
Topa bole kar rrot
 
-Një objekt rënë në majë të një tubi rënieje.
 
 
<br />
 
==Referime==
{{reflist}}M.G
Anonymous user

Menyja e navigimit