Ndryshimi mes inspektimeve të "Vlera ushqyese"

Jump to navigation Jump to search
v (Undid edits by 46.252.39.8 (talk) to last version by Klein Muçi)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
===== Mineralet =====
Mineralet janë elemente kimike të cilat vijnë nga uji dhe toka dhe absobohen nga nga bimët dhe kafshët.
 
Mineralet esenciale për njeriun janë:
Anonymous user

Menyja e navigimit