Dallime mes rishikimeve të "Pasoma"

Jump to navigation Jump to search
13 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
|Rajoni = [[Rajoni i Mitrovicës|Mitrovicë]]
|Komuna = [[Komuna e Vushtrrisë|Vushtrri]]
|Kryetari i Komunës = xhafer tahiri
|Partia udhëheqëse =
 
<!-- == Ekonomia == -->
<!-- == Kultura == -->
<!-- == Historia == -->
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Vushtrri]]

Menyja e lëvizjeve