Dallime mes rishikimeve të "Truri"

Jump to navigation Jump to search
29 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 178.175.97.126) dhe riktheu rishikimin 2073313 nga Leeturtle
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 178.175.97.126) dhe riktheu rishikimin 2073313 nga Leeturtle)
{{pa referenca}}
{{https://www.sa-kra.ch/truri.htm }}
{{Krasniqi. Spp}}
 
[[Skeda:Human brain NIH.jpg|thumb|250px|Truri i [[njeriu]]t.]]

Menyja e lëvizjeve