Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Mirësevini"

Jump to navigation Jump to search
v
U kthyen ndryshimet e 2409:4064:2E0A:A0AC:3CB:704A:46D2:36DF (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.224.193.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 2409:4064:2E0A:A0AC:3CB:704A:46D2:36DF (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.224.193.)
Etiketa: Rollback
 
{{Administrata}}
'''Wikipedia''' është një [[enciklopedi]] e lirë (hapur) dhe e shkruar në bashkëpunim nga lexuesit e saj. Faqet janë [[WikiWiki]], d.m.th. çdo njeri, edhe '''ju''', mund të redaktoni dhe përmirësoni çdo ar moto no km mm mmk tikullartikull menjëherë duke shtypur lidhjen '''Redaktoni''' që duket pothuajse në çdo artikull të Wikipedias. Disa artikuj janë të mbrojtur për të mirëmbajtur paraqitjen dhe integritetin e Wikipedias. Nëse ju duhet ndihmë zgjidhni njëren nga këto lidhje:
 
<center> [[Wikipedia:për Lexues]] - [[Wikipedia:për Fillestarë]] - [[Wikipedia:për Antarë]] - [[Wikipedia:Artikuj të mbrojtur|Artikuj të mbrojtur]] - [[Wikipedia:Portale]] - [[:Category:Wikipedia:Projekte|Projekte të redaktorëve]] - [[Wikipedia:Rreth]] </center>

Menyja e navigimit