Dallime mes rishikimeve të "Policia e Shtetit"

Jump to navigation Jump to search
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Advanced mobile edit
| [[File:Shqiponjat.svg|center|33px]] || '''[[Shqiponjat]]'''<br> Shqiponjat janë një njësi e shpejtë e ndërhyrjes që merret me veprimtari kriminale të vendit.
|-
| [[File:RENEA.svg|center|33px]] || '''[[RENEA]]'''<br> DepartamentiReparti i Neutralizimit të ElementeveElementitArmatosuraArmatosur është njësia kryesore kundër terrorizmit dhe kritike e reagimit ndaj incidenteve.
|}
 

Menyja e lëvizjeve