Dallime mes rishikimeve të "Canberra"

Jump to navigation Jump to search
18 bytes added ,  2 vjet më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 3 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 3 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1)
 
* {{en}} [https://web.archive.org/web/20050521002859/http://www.act.gov.au/index.jsp Adresa qeveritare e rajonit]
* {{en}} [http://www.suburbs.canberra.net.au/html/fsregion.htm Harta della regione] - gjithë distretti
* {{en}} [http://203.15.126.40/cgi-bin/search.pl Stradario ufficiale]{{Lidhje e thyer}}
* {{en}} [http://www.canberrahouse.com.au Una panoramica] sull'architettura di Canberra.
* {{en}} [https://web.archive.org/web/20050129103059/http://idealcity.org.au/ Një qytet ideal ? Konkursi nga 1912]

Menyja e lëvizjeve