Dallime mes rishikimeve të "Nikita Hrushçov"

Jump to navigation Jump to search
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 0 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 217.73.142.7) dhe riktheu rishikimin 1966313 nga Therepel)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 0 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 1) #IABot (v2.0.1)
== Lidhje të jashtme ==
 
* [http://www.moljac.hr/biografitë kroatisht]{{Lidhje e thyer}}
 
{{Udhëheqësit e Partisë Komuniste të Bashkimit Sovjetik}}

Menyja e lëvizjeve