Dallime mes rishikimeve të "Pocdami"

Jump to navigation Jump to search
44 bytes removed ,  1 vit më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 37.26.82.142) dhe riktheu rishikimin 2046936 nga Eihel
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 37.26.82.142) dhe riktheu rishikimin 2046936 nga Eihel)
== Gjeografia ==
== Demografia ==
Pse ska asnje informacion o ju qifsha robt
 
== Ekonomia ==
Potsdami osht qendra ekonomike e Brandenburgit

Menyja e lëvizjeve