Dallime mes rishikimeve të "Gjuha angleze"

Jump to navigation Jump to search
56 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 209.93.39.120) dhe riktheu rishikimin 1985985 nga Kwamikagami
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 209.93.39.120) dhe riktheu rishikimin 1985985 nga Kwamikagami)
{{Kutia gjuhë
|emri = Anglisht [[http://en.m.wikipedia.org/wiki/Albanian|Wiki-english]
|emriorigjinal = English
|shqiptimi = /ˈɪŋɡlɪʃ/

Menyja e lëvizjeve