Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi:Dushi1993/Macoku Loki"

Jump to navigation Jump to search
U zëvendësua Asd.jpg me Lohja_bus_station.jpg
(mbi macokun loki)
 
(U zëvendësua Asd.jpg me Lohja_bus_station.jpg)
 
 
macoku im i dashur ty te adhuroj
oo dhe pran te ndjej
<gallery>
butter.jpg | nona fare
asdLohja bus station.jpg | super nona
</gallery>
 

Menyja e navigimit