Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha kroate"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  7 muaj më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.1
v ((via JWB))
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0.1)
 
 
== Shiko dhe këtë ==
* [https://web.archive.org/web/20090109003342/http://www.wikivoyage.org/it/Tematica:Frasario_croato Italisht-kroacisht]
 
[[Kategoria:Gjuhët sllave|Kroacisht]]

Menyja e navigimit