Dallime mes rishikimeve të "Karl Zangemeister"

Jump to navigation Jump to search
Redaktim gramatikor dhe rregullim të informacionit
(Krijuar nga përkthimi i faqes "Karl Zangemeister")
 
(Redaktim gramatikor dhe rregullim të informacionit)
 
== Referencat ==
{{Reflist}}
 
== Linqe te jashtme ==
 
* {{Commons cat inline}}
[[Kategoria:Vdekje 1902]]
[[Kategoria:Lindje 1837]]

Menyja e lëvizjeve