Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Klein Muçi"

Jump to navigation Jump to search
→‎Mirdita: seksion i ri
(→‎Mirdita: seksion i ri)
:::: {{@|Men14}} i riktheva ndryshimet e bëra. Nga ai s'mora përgjigje kështu që... Më vjen keq që s'munda të ndihmoj më shumë. Të sugjeroj të pyesësh Liridonin njëherë. Mbase është më i informuar. - [[Përdoruesi:Klein Muçi|Klein Muçi]] ([[Përdoruesi diskutim:Klein Muçi|diskutimet]]) 10 korrik 2020 02:38 (CEST)
::::: Aha në rregull ska gjë falemniderit gjithsesi, do ta shoh edhe me Liridonin--[[Përdoruesi:Men14|Men14]] ([[Përdoruesi diskutim:Men14|diskutimet]]) 10 korrik 2020 15:33 (CEST)
 
== Mirdita ==
 
 
Pershendetje, un jam redaktor i ri prandaj po ju pyes. Kam nje artikull te ri qe kam shkruar "malakasi" i marrecnga enwiki, i ka te gjithe referencat dhe besoj se eshte shkruar mire, por nuk di si mundem ta vendos si artikull sepse me duket se po me del si "draft". Eshte hera ime e pare ketu ne sqwiki dhe jam me pak eksperienc, shpresoj se me koh do te permisohem. Faleminderit!– [[Përdoruesi:Alltan|Alltan]] ([[Përdoruesi diskutim:Alltan|diskutimet]]) 10 korrik 2020 23:15 (CEST)

Menyja e navigimit