Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

Jump to navigation Jump to search
→‎Vandalizem: seksion i ri
v (Roboti: U arkivua 1 diskutim pa ndërveprim për më shumë se 14 ditë te faqja Wikipedia:Vërejtje e Ankesa/Arkivi 4)
(→‎Vandalizem: seksion i ri)
<!-- Skruani vetëm nën këtë vizë.-->
<!-- ________________________________________________________________________________________ -->
 
== Vandalizem ==
 
Ju lutem nëse dikush mund të bllokoj këta dy përdorues [[Përdoruesi:CorvusSaber]] dhe [[CapitanGiovanni]] sepse janë nacionalistë grekë që vandalizojnë tek faqja [[Marko Boçari]].--[[Përdoruesi:Afronatë|Afronatë]] ([[Përdoruesi diskutim:Afronatë|diskutimet]]) 21 korrik 2020 16:36 (CEST)

Menyja e navigimit