Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
== Vandalizëm ==
 
Ju lutem nëse dikush mundet të bllokoj këta dy përdorues [[https://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/CorvusSaber| Përdoruesi:CorvusSaber]] dhe [[https://sq.wikipedia.org/wiki/Speciale:Kontributet/CapitanGiovanni| CapitanGiovanni]] sepse janë nacionalistë grekë që vandalizojnë tek faqja [[Marko Boçari]].--[[Përdoruesi:Afronatë|Afronatë]] ([[Përdoruesi diskutim:Afronatë|diskutimet]]) 21 korrik 2020 16:36 (CEST)

Menyja e navigimit