Ndryshimi mes inspektimeve të "Nijazi Ramadani"

Jump to navigation Jump to search
186 bytes added ,  3 muaj më parë
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
#''Imazhi i ngrirë'', roman, Buzuku, SHB Rrjedha. ^<ref>[[https://openlibrary.org/isbn/9789951453073|ISBN 978-9951-453-07-3]] </ref> ''2006;'' [[SH.B. Rrjedha|Rrjedha]] [[Gjilan]], 2012.[<nowiki/>[[b:Skeda:Index-karadaku41-51.pdf|Imazhi i ngrirë'', roman]]
#''Azgani&Ylber(i)ja'' Drame&komedi, [[SH.B. Rrjedha|Rrjedha]] 2012
 
'''Tregime'''
Përmbledhjet me tregime e novela '';Gjaku i hartës sime'';ARS-I, Tiranë, {EuroRilindja"(1993),
'''Cubi''';(2005) dhe "Azgani me arapin e zi” Revista ''Jehona e Karadakut''(2003).
 
''' Publicistik dokumentare historike, kritik letrare teatrore '''

Menyja e navigimit