Dallime mes rishikimeve të "Ramadan Musliu"

Jump to navigation Jump to search
49 bytes added ,  11 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
Poezitë e tij janë përkthyer në anglisht, rumanisht, frëngjisht, serbisht, maqedonisht slllovenisht dhe është prezantuar në antologjinë e poezive ndërkombtare për vitin 2010 dhe është fitues i disa çmimeve letrare.
 
Fitues i Çmimit Kombëtar " Beqir Musliu", etj
 
== Referime ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve